wesele
fot. pexels.com

Wiele par młodych, zwłaszcza przy organizacji dużych wesel, decyduje się na sale weselne, które połączone są z ogrodami lub dużymi tarasami. Niestety są pary, które nie mają świadomości minusów takiego rozwiązania, a później są rozczarowane i niezadowolone z wesela. Dowiedz się, z czym wiąże się wesele na sali, która jest połączona z ogrodem.

Zobacz też: https://www.citeam.pl/wesele-blizej-natury-zwalniamy-tempo-w-rustykalnym-stylu/ 

Zacznijmy od plusów

To, co decyduje o tym, że para wybiera salę z ogrodem lub tarasem to często duża ilość gości. Zazwyczaj sale weselne na dużą ilość gości są obszerne i mają taras, ogród, na który można wyjść i pochodzić wśród kwiatów czy też pooglądać fontanny. Takie rozwiązanie jest często naprawdę dobrym wyborem i rozwiązaniem. Taki ogród to zdecydowanie dodatkowy punkt atrakcyjny dla całego wesela, dodaje dostojności temu wydarzeniu i pozwala na zrobienie fajnych zdjęć. Inną zaletą jest to, że na taki plac można wyjść i wypełnić atrakcję, jaką mogą być pokaz fajerwerków, zimnych ogni czy wypuszczenie lampionów. Właśnie tymi zaletami i korzyściami kierują się pary młode w wyborze tej idealnej sali. Niestety takie rozwiązanie ma też minusy, o których często pary młode nie zdają sobie sprawy.

Kiedy nie warto wybierać sali z ogrodem?

Mimo, że to duże sale mają piękne ogrody, a takie wybierają pary z dużą ilością gości, to nie jest to reguła. Wiele osób, która może pozwolić sobie finansowo na ciekawą salę weselną, a wcale nie zaprasza dużej ilości gości, również wybiera takie rozwiązanie. Trzeba mieć na uwadze to, że ogród jest atrakcyjny nie tylko dla pary młodej, ale również dla gości, a z tego względu ci na pewno będą chcieli z niego skorzystać. Może okazać się tak, że niestety większość gości chętniej będzie spędzać czas na zewnątrz, aniżeli na sali. Może to skutkować tym, że sala będzie pusta, a to niestety może wywołać złość nie tylko pary, ale też zespołu i fotografów. Warto przemyśleć zatem tę kwestię w kontekście takich zdarzeń. Oczywiście jeśli jest dobra muzyka i fajna atmosfera na sali, to wtedy takie sytuacje nie są straszne, ale jednak trzeba mieć na uwadze to, że atrakcyjność ogrodu sprawi, że goście chętniej będą spędzać czas właśnie w nim.

Przeczytaj też: http://www.muscular.pl/nadaj-ubraniom-drugie-zycie-proste-triki/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here