makijaż

Przygotowanie skóry do makijażu zapewnia, że makijaż ​​rozprowadza się równomiernie i pozostaje na swoim miejscu. Im lepiej wygląda Twoja skóra, tym lepszy będzie makijaż. Dlatego przed przystąpieniem do makijażu należy oczyścić skórę, nałożyć krem ​​nawilżający lub serum wygładzające od Eveline.

Wybierz środek myjący odpowiedni dla Twojego rodzaju skóry

Najlepiej jest nakładać makijaż na świeżą, czystą skórę. Przed nałożeniem makijażu umyj skórę delikatnym środkiem myjącym, który będzie jednakowo pielęgnować Twój typ skóry. Jeśli masz suchą skórę, poszukaj kremu myjącego, który pomoże nawilżyć skórę podczas oczyszczania. Do tłustej skóry, użyj żelu lub pianki do czyszczenia. Pozwoli to pozbyć się brudu i tłuszczu ze skóry bez jej podrażniania. Jeśli masz skórę mieszaną, oznacza to, że niektóre części skóry są tłuste, a inne normalne lub suche. W takim przypadku poszukaj środków czyszczących od Eveline, przeznaczonych specjalnie dla skóry mieszanej, ponieważ działają one zarówno na skórę tłustą, jak i suchą. Wrażliwą skórę, łatwo się podrażnia, poszukaj więc najdelikatniejszych środków czyszczących, jakie możesz znaleźć. Będą one zwykle wytwarzane z olejów roślinnych.

Jak prawidłowo oczyścić twarz?

Zwilż twarz letnią wodą. Następnie, używając niewielkiej ilości, delikatnie wmasuj wybrany środek myjący w skórę. Zrób to przez około 45 sekund, aby środek czyszczący zadziałał, a następnie dokładnie spłucz letnią wodą. Oczyszczaj delikatnie. Skóra na twarzy jest cienka i wrażliwa, więc nie ma potrzeby jej energicznego szorowania. Wystarczy delikatnie masować opuszkami palców okrężnymi ruchami. Pamiętaj, aby dokładnie spłukać. Na skórze nie powinno być śladów środka myjącego. Osusz twarz czystym ręcznikiem.

Zastosuj tonik bezalkoholowy od Eveline

Wiele osób pomija tonik, ale jest to ważny krok w codziennej pielęgnacji skóry. Tonik ma na celu usunięcie wszelkich resztek martwych komórek, makijażu lub innych bakterii, które mogły zostać pominięte przez środek czyszczący. Staraj się unikać toników, których głównym składnikiem jest alkohol, ponieważ są one zazwyczaj zbyt wysuszające dla skóry.

Zobacz też: http://mydlarniaszuruburu.pl/Eveline-%e2%80%93-polska-marka-swiatowy-sukces/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here