Sukienka na sezon letni

Sukienki brylują w okresie letnim, stając się jednym z głównych elementów wielu kobiecych stylizacji. Wiele kobiet każdy sezon letni inauguruje właśnie zakupem nowej sukienki dedykowanej do tej pory roku. Choć niezmiennie popularne są sukienki rozkloszowane oraz te pokryte intensywnymi motywami roślinnymi, to jednak pojawiają się również nowe pomysły na letnie kreacje. Poniżej dokonujemy ich wybiórczej prezentacji oraz podpowiadamy, w czym warto się pokazać w czasie nadchodzącego lata oraz jakie kreacje mogą przypaść do gustu Tobie oraz wszystkim podziwiającym Twój urok mężczyznom. 

Nowości w letniej garderobie – pomysły nietypowe i ciekawe 

Trendy mają to do siebie, że jednego roku obowiązują, podczas gdy kolejnego znikają na dobre. Niektóre fasony lub motywy mają dodatkowo tendencję do regularnego powracania i znikania na okres kilku lat. Dotyczy to choćby stylistyki i wzornictwa śródziemnomorskiego, w którym prym wiodą suknie i sukienki w stylu włoskim. Kreacje takie cieszą się popularnością z uwagi na ich typowo kobiecy charakter – podkreślają atuty kobiecych sylwetek oraz pomagają wyeksponować kształt i rozmiary talii. Ponadto, sukienki takie często wyposażone są w zdobienia i rozcięcia, które dodatkowo eksponują kobiecą skórę i inne cielesne atuty. Eleganckie sukienki z internetowego butiku możesz zamówić już za kwotę zaledwie kilkudziesięciu lub ponad 100 złotych, otrzymując w zamian unikatową kreację. 

Obok nich, do łask wracają także sukienki z motywami fauny, szczególnie te pokryte typowo zwierzęcym imprintem. Z pewnością kreacja taka doda Ci charakteru, świetnie sprawdzając się podczas wieczornych wyjść z przyjaciółmi na miasto, do klubu lub restauracji. Kreacje takie mogą być wyposażone w dodatkowe zdobienia – frędzle, rozcięcia, przezroczystości lub falbany.

Symetria i asymetria – w letnich odsłonach 

Choć większość sukienek wykonana jest w dość prostym i symetrycznym kroju, to jednak coraz częściej sięgamy po ich asymetryczne odpowiedniki. Zainteresowanie niesymetrycznymi sukienkami z pewnością wynika z prostego faktu – sukienki takie są idealne na lato, gdyż pozwalają odsłonić nieco więcej ciała niż w trakcie noszenia standardowych, symetrycznych odpowiedników. Szczególnie dobrze wypadają sukienki z asymetrycznym dekoltem oraz odsłoniętymi plecami. Ponadto, warto rozważyć zakup sukienki z asymetrycznymi zdobieniami lub o nieco zaburzonym kroju. 

W przypadku sukienek długich – za kolano – polecamy zwrócić uwagę na rozcięcia odsłaniające nogi. Świetnie sprawdzają się fasony wyposażone w wąskie długie rozcięcie, które będzie odsłaniać się w trakcie stawiania kroków, dodatkowo wentylując powierzchnię Twojej skóry. Sukienki takie są chętnie wybierane zarówno na okazje typowo towarzyskie i rekreacyjne, jak i podczas bardziej wymagających sytuacji. Znajdziesz między innymi sukienki z asymetrycznymi rozcięciami dedykowane na wesele, spotkania biznesowe oraz inne wymagające okazje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here