Informacje dotyczące przeszczepu włosów

Bujna fryzura to bez wątpienia oznaka do zdrowia całego organizmu. Niestety współcześnie coraz więcej osób cierpi z powodu łysienia. Jest to związane między innymi z szybkim tempem życia. Stres, który towarzyszy każdego dnia mocno wpływa między innymi na gospodarkę hormonalną człowieka. Przeszczep włosów Warszawa to jeden ze sposobów leczenie łysienia. Poniżej więcej na ten temat.

Klinika włosa Warszawa

Gdzie szukać pomocy, jeżeli po głowie chodzi nam przeszczep włosów? Klinika włosa Warszawa to jedno z tych miejsc, w którym możemy liczyć na fachową pomoc. Na początku trzeba jednak wyjaśnić, że przeszczep to procedura medyczna, za którą w całości musimy zapłacić z własnej kieszeni. Zabieg w ogóle nie jest refundowany z ubezpieczenia NFZ. Od czego rozpoczyna się starania o przeszczep? Należy być w kontakcie z trychologiem. To specjalista, który specjalizuje się w zdrowiu włosów, a także skóry głowy. To właśnie on daje kwalifikacja do przeszczepu, czyli inaczej mówiąc określa, czy w przypadku konkretnego pacjenta przeszczep będzie skuteczny. Przeszczep włosów warszawa to metoda, która jest zalecana tylko wtedy, jeśli trycholog oceni, za da odpowiednie spodziewane rezultaty.

Co trzeba wiedzieć o przeszczepie?

Przed zabiegiem trzeba będzie zrobić trochę badań, które ocenią ogólny stan zdrowia pacjenta. Trzeba nastawić się między innymi na morfologię krwi oraz badania serca. Jeżeli wszystkie wyniki będą prawidłowe, następnie można ustalić termin. Podczas jednego spotkania w klinice od razu zostaną pobrane grafty do przeszczepu. To mieszki włosowe wraz z cebulką, które następnie są przeszczepiane. Gdy następuje wszczepianie włosów, łyse miejsca na skórze pacjenta są pokrywane pobranymi graftami. Stosowane są nowoczesne metody, między innymi przeszczep wykonuje się z użyciem robotów medycznych. Dzięki temu ta procedura pozwala na stosunkowo szybką rekonwalescencję pacjenta.

Efekty

Na rezultaty trzeba będzie trochę poczekać. Pierwsze włoski pojawią się po około pięciu lub sześciu tygodniach. To właśnie wtedy okaże się, że wszczepianie włosów się powiodło. Ten puch to tak zwane baby hair. Warto zobaczyć w internecie zdjęcia osób, które poddały się przeszczepianiu włosów. Wizualne rezultaty są najlepszym dowodem na to, że warto skusić się na tę nowoczesną metodę leczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here