Co redukuje lipoliza laserowa

Lipoliza laserowa to przykład super nowoczesnego zabiegu pomagającego w uformowaniu danej sylwetki. Cały zabieg jest mało inwazyjny, nieszkodliwy i trwa około jednej do dwóch godzin.
Ta bezpieczna forma usunięcia tkanki tłuszczowej jest alternatywą dla lipolizy tradycyjnej. Mimo, że zabieg jest znacznie droższy od niej, to cieszy się coraz większą popularnością.

Co daje zabieg lipolizy laserowej?

Zabieg idealnie sprawdza się u osób, które są szczupłe, a ich niektóre partie ciała nie są idealne. Liposukcja laserowa bardziej modeluje aniżeli odchudza. Pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej w miejscach, które trudno jest tradycyjnie odchudzić. Ponadto pomaga zwalczyć cellulit oraz zlikwidować nadmiar zwisającej skóry, która powstała w wyniku intensywnego odchudzania. Najlepsze liposukcja laserowa efekty daje w takich miejscach jak podbródek, szyja, ramiona, brzuch, uda czy pośladki. Jeśli chodzi o wygładzenie skóry, to obok lipolizy laserowej robi się dodatkowo zabieg zwany termoliftingiem. Liposukcja laserowa efekty daje bardzo dobre dla skóry, znacznie ją odmładza, sprawia, że staje się sprężysta i gładka.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg polega na zrobieniu na skórze nacięcia, wprowadzenia do organizmu światłowodów a następnie podgrzaniu komórek tłuszczowych promieniami lasera. W wyniku takiego procesu zostają rozerwane błony tkanek tłuszczowych a ich zawartość zostaje zamieniona w płyn. Jeszcze w trakcie zabiegu część płynu zostaje odessana a to co pozostanie, przy pomocy procesów metabolicznych jest wydalane z organizmu w kilka dni po zabiegu lipolizy laserowej.

O czym trzeba pamiętać po zabiegu?

Lipoliza laserowa to zabieg bezpieczny i mało inwazyjny. Jednak są zalecenia na co trzeba uważać i jak postępować po jego wykonaniu.Zaleca się by przez około dwa tygodnie unikać wysiłku fizycznego mimo faktu, że pacjent już tego samego dnia może wrócić do aktywności zawodowej. Ponadto musi być on monitorowany przez cały czas. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości powinien zgłosić się od razu do lekarza.

Dodatkowe plusy lipolizy laserowej

W wyniku lipolizy zawartość komórek tłuszczowych zostaje upłynniona. Przez ten fakt pobudzone zostają komórki odpowiedzialne za gospodarkę kolagenem w organizmie. Dzięki temu po tego typu zabiegu skóra staje się jędrna, wygładzona i znacznie odmłodzona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here