wózek
fot: pixabay.com

Schoeller Allibert to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w szeroko rozumianym przemyśle. Największą popularnością wśród ich produktów cieszą się wózki transportowe, które zdobyły uznanie firm w kraju i zagranicą. W czym tkwi ich fenomen? 

Zobacz też: http://trzypion.pl/jakie-sa-zalety-wozkow-transportowych-schoeller-allibert/

Wysoka jakość wykonania

Klienci docenili wózki transportowe Schoeller Allibert przede wszystkim za ich niezwykłą trwałość. Zostały wyprodukowane z najbardziej wytrzymałych tworzyw, dzięki czemu są w stanie przewozić nawet najbardziej ciężkie ładunki. Są przy tym odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych jak wysokie i niskie temperatur, czy też nagłe zmiany temperatur, styczność z substancjami chemicznymi. 

Dodatkowym atutem wózków Schoeller Allibert jest ich lekka, ale niezwykle stabilna konstrukcja. Wózki są doskonale wyważone, co pozwala uniknąć wypadków czy zsuwania się towaru. Z drugiej jednak strony, konstrukcja jest niezwykle lekka, dzięki czemu łatwiej takim wózkiem kierować. W wózkach Schoeller Allibert zastosowano nowe mechanizmy ułatwiające nawigowanie. Gwarantuje to większą wydajność pracy, jak również większe jej bezpieczeństwo. 

Kolejnym atutem wózków Schoeller Allibert jest to, że utrzymanie ich w czystości jest niezwykle proste i szybkie. Prosty kształt wózka, bez zbędnych zakamarków, gładka powierzchnia ułatwiają czyszczenie najprostszymi środkami. To szczególnie ważne w branży spożywczej gdzie higiena gra najwyższą rolę. 

Wózki Schoeller Allibert wykonane są z atestowanych materiałów, nie zawierających w swoim składzie szkodliwych substancji. Posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo ich użytkowania. 

Uniwersalne zastosowanie

Wózki Schoeller Allibert są bezkonkurencyjne na rynku, dlatego nic dziwnego, że znalazły tak szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Korzystają z nich firmy z branży spożywczej, w której liczy się bezpieczeństwo przewożonych produktów. Chętnie wykorzystują go tez ciężkie branże, w których transportuje się głównie ciężkie ładunki. 

Przeczytaj też: http://www.zdrowieinatura.pl/powiekszanie-biustu/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here