Odpowiednie obuwie domowe

0
1995

Wielu z nas jest przekonanych, że to w czym chodzimy po domu jest zupełnie bez znaczenia. To błąd! To, jak traktujemy nasze stopy, ma ogromny wpływ na nasz kręgosłup. W domu nasze stopy powinny odpoczywać, tak samo jak my. Dlatego noszenie skarpetek z naturalnych, oddychających tkanin oraz odpowiedni dobór obuwia ma kluczowe znaczenia dla naszego zdrowia i wpływ na nasze samopoczucie.

Idealne pantofle

Wybierając domowe obuwie nie powinniśmy się kierować, tylko tym czy są one puchate i mają śmieszne kształty. Jest wręcz przeciwnie, to są najmniej istotne kwestie. Najważniejsza jest odpowiednio wyprofilowana podeszwa, którą kapcie Inblu właśnie mają. Dzięki odpowiednim protektorom stopa będzie odpowiednio ułożona w bucie, co będzie miało zbawienny wpływ na nasz kręgosłup. W swojej ofercie kapcie Inblu posiadają zarówno płaskie podeszwy, jaki i takie z delikatnym obcasem. Jest wiele osób, które ze względów zdrowotnych potrzebują chociaż 3 centymetrowego podwyższenia i nie ma się co przed tym bronić, chodzi o nasze zdrowie. Tak samo ważne, a nawet jeszcze ważniejsze jest odpowiednie dobranie pantofli dla naszego dziecka.

Zazwyczaj w przedszkolu i szkole nasze dziecko spędza w takim rodzaju obuwia cały dzień. Dlatego nie mogą to być pierwsze lepsze z brzegu kapcie. To oczywiste, że dzieciom najbardziej podobają się te z bohaterami z bajek lub takie o śmiesznych kształtach. Kapcie Inblu również mają całą ofertę pantofli dziecięcych, a przy okazji wszystkie ich modele mają odpowiednio wyprofilowane podeszwy. Firma ta zwraca też szczególną uwagę na materiały z których wykonane są ich produkty. Kapcie Inblu są wytwarzane z oddychającym materiałów, dlatego tak dobrze spiszą się jako obuwie szkolne, w którym dzieci spędzają wiele długich godzin.

Obuwie na zmianę

Nie tylko dzieci powinny mieć odpowiednio dobrane obuwie na zmianę. Jeżeli tylko dress code w miejscu pracy pozwala nam na zmianę obuwia, powinniśmy to robić. Kapcie Inblu w swojej ofercie posiadają również eleganckie modele, o których nikt nie pomyśli, że jest to typowe obuwie domowe. Jeżeli tylko mamy taką możliwość, powinniśmy zmieniać obuwie, żeby nie przesiadywać w ciężkich, nieprzepuszczających powietrza butach. Gdy przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach, zazwyczaj w pozycji siedzącej, to nasze nogi mają tendencję do puchnięcia. Jest to bardzo uprzykrzająca życie dolegliwość, której możemy uniknąć zakładając kapcie. Pamiętajmy, przy wyborze obuwia domowego, że tutaj chodzi o nasze zdrowie i poczucie komfortu, a obecnie oferta jest tak szeroka, że nikt nawet nie zauważy, że zmieniliśmy obuwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here