herbata ziołowa

O zdrowie można dbać o wiele sposobów. Najlepszą metodą będzie zbilansowana dieta oparta na świeżych warzywach, owocach, chudym mięśnie i tłustych bogatych w kwasy Omega 3 i 6 rybach. Prawidłowe funkcjonowanie organizmu można wspierać także poprzez picie odpowiednich ziołowych herbatek, może nią być produkt Detox Me. Jej skład jest unikatowy, zawiera ona wszystkie te zioła, które wspomagają pracę układu pokarmowego, czyli: miętę, lukrecję, nasiona kopru, kurkumę, dziki bez, pokrywę rozmaryn, nagietek. Do nadania herbatce odpowiedniego przyjemnego owocowego aromatu użyto skórki cytrynowej. Zaparzona prawidłowo pozwala na delektowanie się głębokim smakiem tych wszystkich ziół. Saszetki występują w postaci wygodnych piramidek. Taka porcja herbaty jest wystarczająca na stworzenie wartościowego naparu.

Dlaczego warto pić zioła?

Zioła mogą mieć pozytywny wpływ na funkcjonowanie nie tylko układu pokarmowego. Przydają się w tych momentach, gdy trzeba łagodnego środka łagodzącego stres, poprawiającego działanie układu odpornościowego. Z herbatą ziołową Detox Me można zapewnić sobie także znacznie szybciej prawidłową wagę ciała. Oczyszcza ona organizm z metali ciężkich, to one często blokują dostarczanie witamin i minerałów, obciążają także narządy wewnętrzne, w tym wątrobę i nerki. Z dobrymi ziołami można szybciej oczyścić się z wszelkich substancji, które długo i niepotrzebnie zalegają w organizmie, blokując często naturalne procesy życiowe. Takie oczyszczenie nie tylko pozytywnie wpłynie na fizyczną sferę, poprawi także samopoczucie, doda energii, poprawi stan skóry i włosów. Zioła nadają się dla każdego, są znacznie bardziej skuteczne niż suplementy diety, pozbawione są bowiem sztucznych składników, konserwantów i barwników.

Jak przygotowywać, żeby można było zauważyć efekty?

Efekty stosowania tej mieszanki ziołowej można zauważyć już po upływie kilku dni regularnego picia herbaty. Detox Me ma przyjemny smak, został tak przygotowany, żeby nie tylko oczyszczał, ale także nadawał się do długoterminowego stosowania. Można pić zarówno na gorąco, jak i na zimno, co przydaje się latem, w tych momentach, gdy trzeba napić się czegoś schłodzonego. Wystarczy 3 do 5 minut, żeby piramidka z herbatą dobrze się zaparzyła. Nie trzeba dodawać cukru czy innych substancji słodzących, herbata nie ma gorzkiego smaku. Obecność mięty pozwala na delektowanie się smakiem już od pierwszego kubka. Warto do takiego detoksu dołożyć także picie wody, pozwoli ona na szybsze oczyszczenie organizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here