kobieta w samochodzie
fot. Pexels.com

Samochód dla kobiety musi być przede wszystkim funkcjonalny. Powinien pomieścić wiele i zapewniać duży komfort jazdy. Czy da się kupić dobre i praktyczne auto do 10 tysięcy złotych? 

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/jaki-samochod-dla-kobiety-do-10-tysiecy-zlotych/

Damski samochód

Coraz więcej kobiet można spotkać za kółkiem kierownicy. Wynika to głównie z codziennej potrzeby dojazdu do pracy, robienia dużych zakupów czy odwożenia dzieci do szkoły. Miejskie realia panujące na drogach sprawiają, że kobiety poszukują przede wszystkim aut ekonomicznych, które niewiele palą i są tanie w utrzymaniu. Panie najchętniej decydują się na kompaktowe auta, które mają niewielkie gabaryty, ale za to dużą przestrzeń bagażową.

Sprawdzone auto dla kobiet do 10000 zł

  • Fiat Grande Punto stanowi dobry stosunek jakości do ceny. Posiada bogate wyposażenie. Jest niewielkie, ale za to bardzo przestronne w środku.
  • Nissan Micra posiada oryginalny i kobiecy design. Jego nieduże gabaryty umożliwiają jazdę po wąskich ulicach. Wjedzie także bez problemu w ciasne miejsce parkingowe.
  • Suzuki Swift to model, po który często sięgają panie ze względu na swój ładny i elegancki design. Idealne auto do miasta, ponieważ naprawdę bardzo mało pali.
  • Opel Corsa to klasyk. Jego legendarna bezawaryjność sprawia, że auto wciąż cieszy się ogromną popularnością – zwłaszcza wśród pań. Mimo że jest małych rozmiarów, bez problemu pomieści w środku aż 5 osób.

Nie daj się oszukać

Sprzedawcy samochodów lubią myśleć stereotypowo – według nich kobiety nie znają się na autach, więc łatwo wcisnąć im podejrzany egzemplarz. Jak uchronić się przed naciągaczami? Jeśli masz możliwość, przed zakupem konkretnego modelu zasięgnij opinii doświadczonej osoby z Twojego bliskiego otoczenia. Być może będzie mogła ona również towarzyszyć Ci przy samym kupnie auta. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto również udać się z upatrzonym samochodem do zaufanego mechanika, który sprawdzi stan techniczny pojazdu. Dodatkowo zasięgnij wiedzy z Internetu – w sieci znajdziesz wiele artykułów, które ostrzegają kierowców przed potencjalnymi oszustami.

Zobacz także: http://www.unumodels.pl/maly-samochod-dla-kobiet-do-5000-zl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here