prostownica
fot. pexels.com

Prostowanie włosów to czynność, bez której niektóre kobiety nie wyobrażają sobie życia codziennego. Nie ma się co dziwić, gdy zależy nam na pięknych, lśniących i prostych włosach, które będą się prezentować nienagannie. No chyba, że spadnie deszcz…

Zobacz też: http://radiobc.pl/prostownica-opinie/

Wybieramy prostownicę

Mając na uwadze zakup prostownicy nie powinnyśmy wybierać w ciemno. Najlepiej sprawdzić ranking prostownic, poczytać opinie na temat poszczególnych modeli lub poradzić się koleżanek, które je stosują.

Dobrze dobrana prostownica spełni nasze oczekiwania, a do tego nie ulegnie zniszczeniom, gdy będziemy jej używać każdego dnia.

Czym się kierować?

Prostownica powinna przede wszystkim szybko się nagrzewać, ale nie przegrzewać. Ważne by jej płytki w środku (te, którymi będziesz prostować włosy) nie niszczyły włosów, a dawały efekt gładkich, pięknych pasm.

Najlepiej by płytki w środku były ceramiczne. Takie płytki nie tylko nie zniszczą włosów, ale również nie spalą ich, gdy będziesz używać prostownicy na mokre włosy.

Model prostownicy

Wybierając prostownicę wybierz markę, którą znasz najlepiej i której ufasz. Takie marki bowiem udzielają gwarancji na swoje produkty i w razie gdyby coś się zepsuło, zawsze będziesz mogła skorzystać z warunków gwarancji.

Prostownica to bardzo ważne urządzenie w życiu każdej kobiety. Panie lubią eksperymentować ze swoim wyglądem, zwłaszcza ze swoimi włosami. Dlatego, aby uniknąć kosztownych zabiegów trwałego prostowania keratynowego, mogą sobie pozwolić na codzienne prostowanie włosów w domowych kątach ze swoją prywatną prostownicą.

Posiadanie prostownicy ułatwi nam również układanie wielu innych fryzur. Kobiety, które mają loki mogą tylko marzyć i stworzeniu sobie koka na głowie, bez poprzedniego prostowania włosów. Dlatego też, mają prostownicę mogą sobie na to pozwolić! Dodatkowo to dla nich ogromne ułatwienie, ponieważ loki są trudne w utrzymaniu i ciężko o jakiekolwiek ułożenie fryzury z nimi w roli głównej.

Przeczytaj też: http://www.modny-styl.pl/modne-nadruki-na-odziezy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here