pieniądza
fot. pixabay.com

Stare przysłowie mówi, że ponoć pierwszy milion trzeba ukraść.  Co jednak zrobić jeżeli nie mamy zamiaru wchodzić w konflikt z prawem i nie pociąga nas też filmowa wizja napadów na bank? 

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/jak-zdobyc-pieniadze/

Legalnych możliwości nie brakuje. Wszystko zależy od tego jako szybko są nam potrzebne dodatkowe środki i jaka kwota będzie nam potrzebna.

Bez pracy nie ma kołaczy

Jeżeli nie potrzebujemy większej gotówki od jutra, warto sięgnąć po stare, sprawdzone sposoby czyli dodatkowa praca. Nawet jeżeli już masz zajęcie, które przynosi dla Ciebie zyski, można zastanowić się nad dodatkowym źródłem dochodu.  Możliwości jest zazwyczaj sporo, wystarczy poszukać po okolicy i zastanowić się jakie mamy możliwości. Sporo ogłoszeń na pracę weekendową możemy wyszukać na przykład w gastronomi. Jeżeli mieszkamy w większym mieście łatwo będzie dorobić nawet kilkaset złotych dziennie na napiwkach. Taka praca nie jest łatwa ale z pewnością może dać nam sporo satysfakcji i w krótkim czasie poprawić nasze finanse. Również warto sprawdzić w Internecie na stronach ogłoszeń z pracą czasową, czy coś interesującego nie dzieje się w naszej okolicy.

Szybka gotówka 

Czasami jednak bywa tak, że nie mamy możliwości aby podjąć dodatkową pracę a pieniądze potrzebne są nam na już. W takiej sytuacji możemy przeanalizować ofertę tzw. Chwilówek. Sporo banków oferuje właśnie tego typu produkty finansowe. Pożyczki takie zazwyczaj nie dotyczą zbyt dużych kwot, możemy jednorazowo otrzymać np. 10 lub 20 tysięcy maksymalnie. Warto jednak dokładnie sprawdzić na jakich zasadach będziemy musieli dokonywać spłaty. Zazwyczaj chwilówki mają tę wadę, że są dość wysoko oprocentowane. Niestety, tu obowiązuje zasada coś za coś. 

Chcesz pieniądza od ręki, będziesz musiał zwrócić odpowiednia więcej.

Większa pożyczka

Jeżeli potrzebujemy większych kwot, wówczas kierujemy się do banku w celu analizy naszej zdolności kredytowej. Bank chętnie pożyczy nam większą sumę na przykład na zakup mieszkania, będzie to jednak wiązać się z dodatkowymi formalnościami. 

Przeczytaj też: http://www.umalgosi.pl/w-jaki-sposob-przelac-pieniadze/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here