lakier samochodu

Polerowanie jest to proces renowacji lakieru podczas prac lakierniczych, który ma na celu przywrócenie jak najlepszego wyglądu powierzchni.

Najlepiej proces polerowanie zacząć od małego miejsca na samochodzie. W ten sposób można dowiedzieć się, jaka kombinacja pasty, pada i metody polerowania najlepiej sprawdza się w usuwaniu rys i przywracaniu błyszczącego połysku lakierowi. Gdy ustalimy, która kombinacja najlepiej pasuje do tego zadania lakierniczego, powtarzamy ten proces na pozostałej części samochodu.

Jaka jest cena polerowania samochodu we Wrocławiu?

Zacznij od najmniej agresywnej kombinacji maszyny, padu i pasty do polerowania, która zapewni pożądane rezultaty. Zawsze możemy usunąć więcej farby, jeśli poprzedni krok nie usunął wszystkich rys, ale nie możemy cofnąć farby, którą usunęliśmy, więc zawsze zaczynaj od delikatnej metody i produktów i w razie potrzeby zwiększaj intensywność polerowania. Polerki o podwójnym działaniu rozkładają swoją energię na większy obszar, więc w dowolne miejsce jest używane mniej energii i ciepła wprowadzane podczas pracy maszyny. Możesz również rozpocząć od polerowania ręcznego i w razie potrzeby użyć polerki maszynowej.Po zakończeniu procesu polerowania sprawdź wyniki pod kątem zadowalającego usuwania zadrapań i zarysowań. Poświeć lampą na farbę i spójrz pod każdym kątem, aby zobaczyć, czy zadrapania i zawirowania zniknęły lub zmniejszyły się, oraz czy efekty polerowania są zadowalające. Analizuj wyniki na bieżąco i w razie potrzeby wprowadzaj poprawki, aż efekt będzie odpowiedni. Jeśli chodzi o polerowanie lakieru wrocław cena może się różnić w zależności od złożoności prac lakierniczych i stanu samego lakieru. Większość producentów samochodów zezwala na usunięcie tylko 25% lakieru bezbarwnego, zanim spowoduje to unieważnienie gwarancji lakieru. Jeśli pojazd ma 75 mikronów lakieru bezbarwnego, to najwięcej, ile można usunąć bez utraty gwarancji i wpływu na system ochrony przed promieniowaniem UV, wynosi niecałe 19 mikronów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here