Profesjonalne warsztaty szycia z Akademią Burda

Logo Akademia burda

Hej Kochani! Już od dawna moim marzeniem było nauczyć się szyć. Nigdy Wam o tym nie pisałam, ale od jakiegoś czasu myślę nad swoją kolekcją. Mam już nawet kilka, a może nawet kilkanaście projektów. Problem jest jednak taki, iż nie mam zmysłu plastycznego i nie potrafię przelać moich pomysłów na papier, a już na pewno nie umiem ich uszyć. Wyobraźnia działa mi wspaniale, mam mnóstwo kreatywnych pomysłów, ale wiem, że sama na dzień dzisiejszy ich nie zrealizuje. Właśnie dlatego zdecydowałam się na warsztaty szycia w Akademii Burda. Ta nazwa większości kojarzy się z dzieciństwa, kiedy w sklepach był mały wybór ubrań i nasze mamy szyły z wykrojów kolorowe sukienki. Mi również do niedawna przychodziło na myśl jednie takie skojarzenie. Kiedy jednak dostałam zaproszenie na warsztaty to bardzo się ucieszyłam! Mam nadzieję, że pomogą mi one nauczyć się podstaw szycia i będę mogła nareszcie spełnić swoje od dawna zamierzone plany . Warsztaty rozpoczynam od soboty 28 lutego w Warszawie. Na pewno będę Wam zdawała szczegółowe relacje i pisała czego się nauczyłam i jak pomogło mi to w moich planach. Osobiście naprawdę nie mogę się już doczekać! Jeżeli również chcecie się nauczyć szyć i macie chęć odmienić swoją szafę własnymi nietuzinkowymi pomysłami, to myślę, że tego typu warsztaty są wspaniałą możliwością! Ja zaczynam oczywiście od poziomu 0 dla początkujących, ale dostępnych jest kilka różnych poziomów. TUTAJ znajdziecie więcej informacji na ten temat – AKADEMIA BURDA INFO.

aranżacja sali warsztatowej

Poniżej przedstawiam Wam jeszcze kilka informacji na temat warsztatów od samych organizatorów :) „Moda jest Twoją pasją? Masz w sobie ogromną potrzebę tworzenia? Marzysz o tym, by rozwijać się kreatywnie i nauczyć się szyć? Udowodnimy Ci, że to łatwiejsze niż myślisz! Już wkrótce możesz wziąć udział w DRUGIEJ EDYCJI wyjątkowych warsztatów  szycia Akademii Burda, na których nauczymy Cię sztuki szycia od podstaw. Zapisz się już dziś i ucz się szyć od najlepszych! W oparciu o wiedzę i doświadczenie Magazynu BURDA stworzyliśmy Akademię Burda, jedyne w swoim rodzaju warsztaty szycia dostosowane do potrzeb naszych czytelników. Pierwsza, jesienna edycja okazała się dużym sukcesem i mamy grono zadowolonych uczestniczek, które będą kontynuować naukę w Akademii. Myślą przewodnią Akademii jest połączenie nauki z przyjemnością oraz zapewnienie wysokiej jakości kształcenia gwarantowanej przez magazyn Burda. Program warsztatów został stworzony z myślą zarówno o tych, którzy chcą się nauczyć szycia od podstaw jak i o osobach, które chcą pogłębić swoją wiedzę o szyciu. Na zajęciach uczestniczki korzystać będą z  wysokiej klasy maszyn do szycia od firmy JUKI. Pierwsze zajęcia tej edycji ruszają już 28 lutego, dlatego już dziś zapraszamy do zapisów online poprzez wypełnienie formularza TUTAJ. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 022 360 36 39) lub mailowy (akademiaburda@burdamedia.pl). Należy pamiętać, że liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Nauczymy Cię sztuki szycia od podstaw i dodamy skrzydeł Twojej kreatywności zgodnie z filozofią Burda.”

newsletter_LUTY

Udostępnij ten post

Estera Morawska

Estera Morawska

Nazywam się Estera Morawska i pochodzę z Lublina. Mojego bloga i wszystkie posty, które się na nim znajdują tworzę z pasji. Mam nadzieję, że jest on dla Was ciekawy, ponieważ staram się, aby każdy mógł znaleźć tutaj coś dla siebie. Wierzę, że tak właśnie jest!

6 komentarze

Dodaj swój
  1. Kasia Czytelniczka 17 lutego, 2015 at 11:53 Odpowiedz

    To coś dla mnie ;) moim marzeniem również jest nauczyć się szyć, czekam na Twoją relację i jeżeli Ci się spodoba to ja również się zapiszę :) miłego dnia

  2. Iga 17 lutego, 2015 at 12:37 Odpowiedz

    Świetna sprawa :) nie wiedziała, że również projektujesz, ale bardzo mnie to cieszy, ponieważ na pewno będzie to coś świetnego. Nie mogę się doczekać. Słonecznego dnia życzę i pozdrawiam :)

Napisz nowy komentarz