Party like a Lord – Somersby 27 września !

Party Like a Lord

*Post powstał przy współpracy z Somersby i jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Hej Kochani! Tym razem przygotowałam dla Was super niespodziankę! Z wielką przyjemnością chcę Was poinformować o tym, że 27 września w Warszawie odbędzie się wyjątkowa impreza PARTY LIKE A LORD, na której nie może Was zabraknąć! Dlaczego? Powodów jest wiele, po pierwsze czeka Was super zabawa, po drugie będziecie mogli spotkać się ze mną, a po trzecie gościem specjalnym będzie Ella Eyre! ;)

Na imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje. Bilety można wygrać w promocji. Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie Somersby i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord. Do zobaczenia Kochani!

Party Somersby
Instytutu Wysokich Napięć
przy ul. Mory 8 w Warszawie,
27 września. Start o 20:30.

Udostępnij ten post

Estera Morawska

Estera Morawska

Nazywam się Estera Morawska i pochodzę z Lublina. Mojego bloga i wszystkie posty, które się na nim znajdują tworzę z pasji. Mam nadzieję, że jest on dla Was ciekawy, ponieważ staram się, aby każdy mógł znaleźć tutaj coś dla siebie. Wierzę, że tak właśnie jest!

5 komentarze

Dodaj swój
  1. Kasia Czytelniczka 4 września, 2014 at 15:08 Odpowiedz

    Szykuje się super impreza ;) Bardzo chciałabym się tam znaleźć i poznać Ciebie osobiście oraz zobaczyć na żywo Ellę. Czy u Ciebie Esterko także będą do wygrania jakieś wejściówki dla Twoich czytelników? Byłoby bardzo fajnie :) Pozdrawiam

  2. Karolina 4 września, 2014 at 15:11 Odpowiedz

    Też bardzo chciałabym się tam znaleźć i podłączam się do pytania Kasi ;) super by było pojawić się na imprezie u samego Lorda :)

Napisz nowy komentarz